(Фото) Верижен судир вечерва во Скопје! Учествуваа 5 возила

t

Верижен судар се случи вечерва во центарот на Скопје во блиизна на КЈУБИ.

Во несреќата учествувале 5 возила.

За среќа нема повредени лица, но предизвикана е материјална штета на сите 5 возила.

Во моментов почна увид на местото на несреќата.

Во продолжение фотографии од несреќата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Спасовски: Доверената организација на Самитот на ОБСЕ…

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот…

Малолетници со нож ограбиле врсници во Чаир!

СВР Скопје поднесе кривична пријава против двајца…

НЕ НАСЕДНУВАЈТЕ НА ЛАГИ: Не е точно…

Не е точно дека исчезнатото 14-годишно девојче…

Скопјанец нападнат со нож кај Бит Пазар!

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР…

(Видео) Здружението „Лесја Украинка“ изразува протест за…

Здружение на Украинци во Република Македонија „Лесја…