Објавено на:

(Фото) Во авион на пат кон Битола соблечена, вечерта на настап облечена – битолчани буквално подзинаа од „чудниот“ изглед на пејачката

t

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша вчера со приватен авион слета во Охрид, а потоа со автомобил се упати кон Битола каде имаше свој настап.

Пејачката за време на летот сподели неколку видеа и фотографии од приватниот лет каде буквално ги остави фановите подзинати со својот стајлинг.

Карлеуша сподели видео до својата комбинација каде во преден план беа нејзините огромни силикони, додека за време на својот настап вечерта реши да се закопча до грло.

Во сино боди пејачката се појави пред битолчани и буквално ја запали сцената во мрежестите хулахопки.

Изгледот го збогати со очила за сонце на себе кои повеќе личеа како да се „марсовски“.

https://www.instagram.com/p/Ce4tjfcoE4V/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7597dbbc-625f-4917-bcca-d7f33c2ff8d9

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Левица: Власта ќе даде 130 милиони евра…

Камен темелникот за наводната фабрика за електрични…

Човекот кој го уби монструмот во Цетиње…

Ненад Калуѓеровиќ од Цетиње е на распит…

Се огласија од Белата куќа: Не се…

Белата куќа не се меша во ситуацијата…

(Видео) КАПА ДОЛЕ МОМЦИ: Организаторот ја скрати…

Кадетската репрезентација на Македонија обезбеди место на…

Вотерс: Западот прави богатство од војната, ќе…

Украинците можат да престанат да умираат утре…