(Фото) Гостиварец со “БМВ” се “прошета” по Камен Мост

t

На Твитер се прошири фотографија од гостиварец кој со своето возило минува по Камен мост во центарот на Скопје.

Ваквиот потег наиде на негодување на скопјани, кои очекуваат Министерството за внатрешни работи (МВР) да реагира и да го пронајде возачот врз основа на регистарските таблици на возилото.

Погледнете ги фотографиите во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Се санира оштетениот мост на магистралата А3…

Паралелно, во Делчево се работи и на…

Малолетници украле БМВ во Тетово

МВР соопшти дека ноќеска околу 03.10 часот…

(Видео) Полицијата спречила трагедија: Неколку минути пред…

Сообраќајната полиција кај Чачак спречи трагедија, запирајќи…

Самопрогласените експерти да не предизвикуваат паника во…

Апелираме до јавноста, медиумите и оние кои…