(Фото) Гостиварец со “БМВ” се “прошета” по Камен Мост

t

На Твитер се прошири фотографија од гостиварец кој со своето возило минува по Камен мост во центарот на Скопје.

Ваквиот потег наиде на негодување на скопјани, кои очекуваат Министерството за внатрешни работи (МВР) да реагира и да го пронајде возачот врз основа на регистарските таблици на возилото.

Погледнете ги фотографиите во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Тетовец му го запалил со бензин БМВ-то…

„СВР Тетово поднесе кривична пријава против О.М.(30)…

Драма во Ватикан: Албанец со БМВ се…

Италијанската полиција пукала во гумите на БМВ…

(Фото) НАЈНОВА ВЕСТ: БМВ “слета” на жардињера…

Несоодветна брзина, во моментов доведе до качување…

Тексас вода да ни носи: Залутан куршум…

Вчера во 20:46 часот Ѓ.С.(32) од Скопје…

Минатата ноќ гореше “БМВ” во Автокоманда

Ноќва во 02.30 часот во Полициската станица…