(Фото) Градоначалничката Арсовска објави фотографија со своето семејство: Еве каде го мина ова празнично попладне

t

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска попладнево објави фотографија од празничното попладне со своето семејство.

Таа овој празничен ден го мина на кафе со својот сопруг и син во кафуле во Старата скопска чаршија, симбол на градот.

За само 40-тина минути фотографијата доби илјадници лајкови од граѓаните.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вучиќ повика на обединување на Србите

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ им се…

Шоле го охрабрил Вучиќ да преземе чекори…

Специјалниот советник во американскиот Стејт департмент, Дерек…

Ердоган го претстави новиот кабинет: Ова се…

Реџеп Таип Ердоган, откако денеска свечено положи…

Украинците бесни: Унгарија објави карта од Украина…

Украинското Министерство за надворешни работи ја укори…

ТАЖНА ВЕСТ: Малата Ана не успеа да…

Девет годишната Ана Аргировска од Куманово, за…