(Фото) Да не го мислите: Додека го блокира Скопје и навечер, Ленин се журка во скопски кафич!

t

Ленин Јовановски, претседателот на “Слобода превоз” кој го блокира Скопје заради лични интереси вечерва е уловен во “Трибека” во Карпош, пренесува Јоци.мк.

Како што пренесува Јоци.мк, Ленин бил расположен, во друштво на неколку мажи бил видно расположен.

Извор: Јоци.мк

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ