(Фото) Ексклузивно: Кај е Гоце, нека стане го предадоа: Герила акција вечерва во Скопје!

t

Вредни луѓе вечерва го разубавиле Скопје.

Инфомакс регистрираше герила акција, на автобуските постојки од Ѓорче Петров до Рекорд се појавија налепници со апел “МАКЕДОНИЗИРАЈ СЕ!” и прашање “Кај е Гоце, нека стане го предадоа”.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Верижен судир вечерва во Скопје! Учествуваа…

Верижен судар се случи вечерва во центарот…

Санкционирани 165 возачи во Скопје, најголем дел…

Министерството за внатрешни работи во текот на…

(Видео) Со ваква младина треба да плачеме…

На социјалните мрежи се појави видео од…

Скопјани на цела држава наплаќаат паркинг во…

Социјалните мрежи вријат заради информацијата дека за…