Објавено на:

(Фото) Пејачката им направи проблеми на битолчани – Јелена Карлеуша 1 – 0 Чкембари 

t

(Фото) Пејачката им направи проблеми на битолчани – Јелена Карлеуша 1 – 0 Чкембари..

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Бугарски претставници положија цвеќе пред возобновениот…

„За да бидеме ефикасни и добри сојузници,…

Дрзок однос на бугарското МНР: Северна Македонија…

Бугарското Министерство за надворешни работи го повика…

Османи: Може и да не добиеме нов…

Министерот за надворешни работи Бујар Османи вечерва…

Приведени албански државјани кои краделе дрва од…

Во голема полициска акција на Единицата за…