(Фото) Семејството на Мицкоски ја испочитува традицијата, еве кому му падна паричката

t

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски објави дека Бадник го прославиле кај неговите родители и оти паричката се паднала кај синот Јован.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мицкоски се мајтапи со Таче: Да се…

Да можеше водење на држава да се…

ВМРО-ДПМНЕ ќе го пpeгази СДCM: Мицкоски со…

Институтот за Политички Истражувања од Скопје (ИПИС)…

Мицкоски од Охрид: Час поскоро да се…

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска присуствуваше…

Мицкоски оствари средба со германската министерка за…

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски заедно со…

ВМРО-ДПМНЕ пocтави ycлов за средбата со Ковачевски:…

Денешната прес конференција е краток коментар за…