Објавено на:

(Фото) Се судрија амбулантно и патничко возило на “Партизанска” – Ова се деталите

t

Амбулантно возило попладнево се судри со патничко возило на “Партизанска” .

Според првичните информации нема повредени, а амбулантното возило било на пат кон болница со повозрасно лице во него.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Како на филм: Го нападнале и му…

На 16.12.2022 во 17.00 часот во с.Добридол,…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…

Запалено возило во Куманово: Интервенирале пожарникари

Кумановските пожарникари интервенирале на три пожари во…