(Фото) Сообраќајна несреќа кај Џамбо: Се судрија три возила

t

Сообраќајна незгода на три возила се случи денеска во 13:50 часот на крстосницата на бул. „Крсте Мисриков со бул. „Кузман Јосифовски Питу“. Причинета е материјална штета, а досега нема пријава за повредени лица, информираа за МИА од СВР Скопје.

Во сообраќајката учествувале возила Хјунади, Фиат и Пасат, сите со скопски регистерски ознаки.


На терен е увидна екипа на СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОВРЕДЕН РУДАР СВЕДОЧИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА ВО СОКОБАЊА:…

Директорот на Општата болница во Алексинац, д-р…

ОСУММИНА ЗАГИНАТИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА ВО РУДНИКОТ КАЈ…

Осуммина рудари загинаа во експлозија на метан…

(Видео) СТРАШНО: Синот на Шумахер доживеа несреќа…

Квалификациите за Гранд При на Саудиска Арабија…

Страшна трагедија во Конго: Воз излета од…

Најмалку 60 луѓе загинаа откако товарен воз…

(Видео) Трагична хеликоптерска несреќа: Се сруши американски…

Четири лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…