(Фото) Сообраќајна несреќа: Се удрија кола и мотор кај споменикот на Тодор Александров во Кисела Вода

t

Сообраќајна несреча се случи вечерва нешто пред полноќ во општината Кисела Вода, на крстосницата кај споменикот на Тодор Александров.

Во сообрачајната несреќа учествувале автомобил и мотор, а според првичните информации нема потешко повредени лица

Екипи на МВР се на терен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија во Турција: Тројца загинати во хеликоптерска…

Три лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

Продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

(Фото) Шокантни слики: Како се случи сообраќајната…

Шокантни се сликите од сообраќајната несреќа на…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…