Објавено на:

Хорор во Белград: Прво го полеала со киселина, а потоа детето го фрлила од зградата

t

Mајка во населено место во близина на Белград вчера си го фрли детето од третиот кат на зградата, по што скокна и таа.

Наскоро следела реанимација, по што детето е префрлено во болница без тешки повреди, а мајката имала неколку скршеници.

Соседите за српските медуми раскажуваат дека мајката го мачела детето цела ноќ, а исто така го полеала со киселина. Целата драма почнала околу 21 часот, кога слушнале викотници по станот, додека малото дете плачело. Жената имала и ќерка, а на местото на инцидентот се појавил и сопругот, кој кажал дека жена му е здрава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Лукашенко: Ако им треба помош на нашите…

Зборувајќи за време на државната посета на…

Еден гол му беше доволен на Интер…

Бранителот на пехарот во Купот на Италија,…

Заврши седницата на ИО на СДСМ: Еве…

(Интегрален текст од изјавата на Богданка Кузеска,…

(Видео) Грев е ова што ѝ го…

Грев е тоа што ѝ го прават…

(Видео) Ангелов ексклузивно за Инфомакс: На следните…

Доколку на наредните избори не добиеме 100%…