Објавено на:

Хорор во Неготино: Поранешениот сопруг и уште еден насилник претепале жена!

t

Неготинската полиција вчера забележала случај на насилство во градот – жена пријавила дека пред нејзиниот дом била нападната од поранешниот сопруг и уште еден насилник, соопшти полицијата.

„На 10.05.2023 во Полициската станица Неготино, 46-годишна жена од Неготино пријавила дека пред нејзиниот дом била физички нападната од Б.К. и нејзиниот поранешен сопруг С.Н.“, информираат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Маж од Неготино фатен со кокаин во…

СВР Велес поднесе кривична пријава против Ѓ.М.(33)…

Во Битола приведена скопјанка барана со шест…

Денеска (21.11.2023) околу 17 часот полициски службеници…

Скопјaнка го прободела бившиот партнер со ножици,…

Жена осомничена за обид за убиство на…

Приведена наставничка од Неготино по пријава е…

Наставничка од Неготино била приведена вчера попладне,…

Приведени за злосторничко здружување, даночно затајување и…

Врз основа на досегашните предистражни дејствија и…