Објавено на:

Хорор во Скопје: Малолетник силувал другарка

t

Случај на силување во кој и силувачот, и жртвата се малолетници, вчера бил пријавен во полиција.

„Вчеравечер во 00.45 часот во Полициската станица Центар, 43-годишна жена од Скопје пријавила дека врз нејзината малолетна ќерка била извршена обљуба од нејзин малолетен другар“, се вели во полициското соопштение.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Денеска во центарот на Скопје се отвара…

Денеска во Скопје со церемонија која ќе…

Што се случува со децата? Скопјанец прјавил…

Жител на Скопје вчеравечер пријавил дека неговиот…

(Видео) Бугарски културен центар ќе никне во…

Бугарската пропаганда нема крај ниту во пракса…

Уапсен криумчар на мигранти во Скопје

На автопатот Гевгелија-Демир Капија, после тунел „Јаворица“,…

БОЛНА РАБОТА: 22-годишник се обидел да силува…

Полицијата синоќа привела 22-годишник кој се обидел…