ХОРОР: Малолетник силувал малолетничка во Шуто Оризари

t

Момче силувало малолетничка во Скопје, информираат од МВР.

Полицијата информира дека вчера во 15 часот во СВР Скопје 38-годишна жена пријавила дека на подрачјето на Шуто Оризари 16-годишник извршил обљуба врз нејзината 14 годишна ќерка, со која биле во љубовна врска.

-По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, извести скопската полиција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хорор во Делчево: Силувано 15-годишно девојче!

На 07.12.2023 полициски службеници од Полициската станица…

(Видео) ХОРОР! Наставник сексуално вознемирувал 13 годишно…

Наставник сексуално вознемирувал 13 годишно девојче? -…

Уапсен британски пратеник осомничен за силување и…

Британскиот конзервативен пратеник Криспин Блант потврди дека…

Драма во населба Аеродром, се обидел да…

Синоќа околу 22 часот во СВР Скопје…

ШТО Е СО ЛУЃЕВО?! Четворица малолетници силувале…

Четворица малолетници од Демир Капија силувале врсничка,…