Христос Воскресе! Навистина Воскресе! За многу години Велигден ви посакува редакцијата на Инфомакс

t

Христос воскресе!

Навистина воскресе!

За многу години најголемиот христијански празник, православни христијани. Нека Христовото Воскресение донесе најпрво многу здравје и среќа, успех и многу среќни моменти.

Христос беше неправедно осуден, нека најголемиот христијански празник донесе и слобода за неправедно осудените.

Христос воскресе, навистина воскресе!

За многу години православни, за многу години народе македонски.

Редакцијата на Инфомакс.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Вечерва “Тешки муабети” со Јанаки Митровски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

ЗНМ: Квалификациите на високи функционери на ВМРО-ДПМНЕ…

Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) реагира…

Вечерва “Тешки муабети” со Стевчо Јакимовски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Вечерва “Тешки муабети” со Љубомир Гајдов

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Вечерва Тешки муабети со Александар Симонов, координатор…

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…