Објавено на:

Цариниците ја отвориле хаубата на автомобилот и здогледале сокриена жена!?

t

Српски цариници биле сведоци на неверојатна сцена.

Неверојатна сцена синоќа во Градина: цариниците ја отвориле хаубата на автомобилот и здогледале жена сокриена меѓу моторот и хладњакот!?, објави на својот инстаграм профил српската царина.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Цариниците ја отвориле хаубата на автомобилот и…

Српски цариници биле сведоци на неверојатна сцена.…

Спасовски: Напредува истрагата за киднапирањето на Самоил

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски вели…

(Видео) Да не се налути меѓународната: Еве…

Ќе има протести против противуставните двојазични униформи…

Вечерва вонредно издание на Тешки Муабети, гостин…

Обидот за цензура значи дека сме на…

Во понеделник дожд, во вторник значително пониски…

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…