Објавено на:

Четворица на еден: Тепачка во угостителски објект во Центар

t

На 04.04.2022 во 13.30 часот во Полициска станица Центар, М.М.(22) од Скопје пријавил дека на 03.04.2022 околу 04.30 часот во угостителски објект на подрачјето на Центар бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Морничава тепачка во Торонто: Маж го тепа…

Човек (45) од Торонто е уапсен откако…

Што е со децата? Нови тепачки во…

Полицијата информираше за два одделни случаи на…

Драма во Скопје: Маж расекол и претепал…

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против…

По масовна тепачка во училишен двор пет…

Сѐ почести се тепачките меѓу тинејџерите. Последниот…

Малолетничка тепачка и во Гази Баба: Употребени…

Синоќа по полноќ во полициската станица Гази…