Објавено на:

Чкембари во војна со управата: Вие сте резил за Битола, играчите ви се манекени!

t

Откако управата на битолскиот ракометен клуб Пелистер излезе со соопштение, со кое се огради од однесувањето на нивните навивачи на неделното дерби во Скопје, следи канонада од гневни коментари под нивната објава на официјалната страна на Фејсбук.

Сите коментари ви се достапни под официјалната објава ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Чкембари во војна со управата: Вие сте…

Откако управата на битолскиот ракометен клуб Пелистер…

ИМЕТО ПРЕДИЗВИКУВА ТЕНЗИИ: Бугарското здружение не може…

Комисијата за употреба на имиња на личности…

Дедо истепал жена со тврд предмет и…

Денеска во полициска станица во Струмица бил…

18 годишник пронашол паричник со платежна картичка,…

Поради постоење основано сомнение за сторено кривично…

Комеморација за Димче Мешковски во Драмски

Во Драмскиот театар денеска се одржа комеморација…