Шок по шок: Откриен детаљ кој ги загрижи фановите на Бритни, пејачката морала да оди на шиење на глава

t

Бритни Спирс наводно доживеала сериозна повреда на главата во расправија со нејзиниот се уште законски сопруг Сем Асгари и морала да биде сошиена непосредно пред да се дознае јавноста дека тие се разведуваат.

Овој детаљ излезе на виделина во телевизиски специјал, за кој сега зборуваат светските медиуми.

-Таа и Сем одеа во хотелската соба и ситуацијата навистина беше „зовриена“.Таа се сопна, ја пукна главата од масичката и мораше да биде сошиена, тврди Харви Левин, основач на „TMZ“ во Шоуто „Бритни Спирс“: Развод и очај“, кое се емитуваше во четвртокот на Фокс.

Претставниците на Спирс, како и Асгари, се уште не коментирале на оваа тема.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ВО СРБИЈА УАПСЕНА ПОГОЛЕМА ГРУПА ПЕДОФИЛИ Меѓу…

Акцијата ја спроведоа припадници на МВР, во…

Азербејџан продолжува со операцијата во Нагорно-Карабах, Алиев…

Министерството за одбрана на Азербејџан соопшти дека…

РУСИЈА НИ ГИ КИДНАПИРА ДЕЦАТА И ГИ…

Украинскиот претседател Володимир Зеленски во своето обраќање…

„ВАГНЕР“ СЕ ВРАЌА ВО УКРАИНА ПОД НАДЗОР…

Платеничката војска „Вагнер“ на Телеграм сугерираше дека…

Вучиќ: Не сметаат за виновни за проблемот…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави дека…