Што се случува со децата? Скопјанец прјавил дека неговиот син бил нападнат од соученик

t

Жител на Скопје вчеравечер пријавил дека неговиот син бил нападнат во приватното училиште во Карпош во кое учел, соопшти МВР.

„На 22.11.2022 во 21.30 часот во Полициската станица Карпош, К.С.(54) од Скопје пријавил дека околу 11.00 часот во приватно училиште на подрачје на Карпош неговиот малолетен син бил физички нападнат од негов соученик“, се вели во полицискиот билтен.

По целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Лишени од слобода крадци од Скопје

По преземени оперативни мерки и активности од…

Денеска во центарот на Скопје се отвара…

Денеска во Скопје со церемонија која ќе…

Што се случува со децата? Скопјанец прјавил…

Жител на Скопје вчеравечер пријавил дека неговиот…

(Видео) Бугарски културен центар ќе никне во…

Бугарската пропаганда нема крај ниту во пракса…

Уапсен криумчар на мигранти во Скопје

На автопатот Гевгелија-Демир Капија, после тунел „Јаворица“,…