Објавено на:

Љубовна драма во Аеродром: Поранешното момче ја нападнало девојката пред кафеана

t

Девојка од Скопје вчера попладнето била нападната од поранешното момче пред угостителски објект во Аеродром, соопшти МВР.

-На 03.04.2022 во 16.20 часот во Полициската станица Аеродром, 26-годишна скопјанка пријавила дека во 15.00 часот пред угостителски објект на подрачјето на Аеродром, по претходно недоразбирање, била физички нападната од Х.Ц. од Скопје, со кого претходно била во љубовна врска, се вели во соопштението.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Почина поранешниот италијански претседател, Наполитано

Џорџо Наполитано, претседател на Италија во два…

(Фото) Воспитувачка во градинка во Аеродром на…

После 4 месеци од завршната приредба на…

Арачиновец со нож нападнал и повредил две…

Против 33-годишник од Арачиново, Основното јавно обвинителство…

ОГРАБЕНА БАНКА ВО АЕРОДРОМ!

Денеска во 09.48 часот во СВР Скопје…

Крвава пресметка во Чаир: Двајца завршија во…

Доцна синоќа околу 1 часот пред Поликлиниката Чаир,…