Ќерката на Здравко Чолиќ со една фотографија направи хаос на интернет

t

Ќерката на пејачот Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Нејзините фотографии предизвикуваат лавина коментари, а таа изгледа ужива во сето тоа внимание.

Наследничка на музичката легенда, сака да се фали со својот луксузен живот и редовно ги известува своите придружници каде е нејзината нова дестинација. Нејзиниот профил на Инстаграм изобилува со фотографии од патувањето, но и од ноќното излегување, а често се провокативни.

Последната фотографија не остана незабележана. На неа Уна позира во краток црн фустан на креветот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Шпански весник: Меси се враќа во Барселона?!

Шпанскиот спортски дневен весник „Diario sport“ пишува…

Вардар поразен од Целје: Струшкиот турнир има…

Струшкиот ракометен турнир кој летово се одржува…

Стејт департментот тајно го предупредил Конгресот за…

Стејт департментот тајно го предупреди американскиот Конгрес…

Утре е Преображение Господово: Ова се народните…

Православна црква и нејзините верници утре го…

Кина забрзано купува злато: Увозот најголем во…

Кина забрзано купува злато. Кина купила повеќе…