Џенифер Лопез доаѓа во Србија: За два часа ќе добие 200.000 евра

t

Џенифер Лопез  доаѓа во Србија на приватна забава на познат бизнисмен кој за неа платил ни помалку ни повеќе туку 200.000 евра.

Кон крајот на мај ќе слета со приватен авион на белградскиот аеродром „Никола Тесла“, каде на пистата ќе ја чека луксузно возило кое ќе ја однесе до локацијата каде што ќе се одржи забавата.

Џенифер треба да биде на забавата два часа. Нејзиниот тим не побарал никакви дополнителни услови, само да нема медиуми ниту пак гостите да и пречат со разговори.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Курти ги покани Србите во Косово да…

Косовскиот премиер Албин Курти ги повика Србите…

Вучиќ вети дека ќе го спроведе договорот?…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави дека…

Србија сепак ќе мора да прифати членство…

Специјалниот претставник на Европската унија (ЕУ) за…

Вучиќ ја зголемува социјалната помош за над…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, денеска изјави…

Вучиќ не верува дека Србија ќе стане…

Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека не…