ЏЕЈ ЛО И БЕН АФЛЕК СЕ СВРШИЈА ПО ВТОРПАТ 18 години по откажувањето на нивната венчавка

t

Латино дивата Џенифер Лопез објави дека се свршила со Бен Афлек, 18 години откако парот првично ја откажа венчавката.

Во странските медиуми во саботата се појавија наводи за нивната свршувачка, а сега познатата пејачка ја официјализираше.
Имено, пејачката и актерка веста ја откри на својот блог OnTheJLo каде сподели видео на кое плаче додека се восхитува на свршеничкиот прстен со огромен зелен дијамант.

Видеото започнува со крупен кадар на прстенот, пред да се сврти кон нејзиното лице, каде изгледа како да ги брише солзите.

View this post on Instagram

A post shared by @enterweekoficialmx

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Македонија загуби легенда: Почина познатиот актер Димче…

Збогум Димче Мешковски Во „Викенд на мртовци“…

Битиќи за ТВ Стар: Во 2023 ќе…

Тековната 2023 година ќе ја преполовиме инфлацијата,…

Општина Карпош ќе доделува субвенции за купување…

Со вкупен фонд од 700.000 денари кои…

Шефот на „Вагнер“ ја предупредува Москва: „Почнува…

Евгениј Пригожин го предупреди рускиот министер за…

ИМ СОБРАЛЕ ПАРИ ВЕТУВАЈЌИ ИМ ГЕРМАНСКИ ВИЗИ:…

Двете се задржани во Полициската станица Гостивар…