10 дена се трага по баба Рада од Волково, веднаш пријавете ако ја видите

t

Денес е 10-ти ден откако баба Рада излегла од домот во Волково и се упатила во непознат правец.

Семејство упатува апел секој кој ќе ја види да ја информира полицијата или да ги контактира нив.

Нејзини фотографии се споделуваат и на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Масовна тепачка во Волково: Интервенираше МВР

На 15.09.2022 во 10:50 часот во Полициската…

Кавадарчанец и давал хероин на малолетната сестра…

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе…

10 дена се трага по баба Рада…

Денес е 10-ти ден откако баба Рада…

Сопственикот на Никоб обезбедување направил инцидент во…

Сопственикот на Никоб обезбедување доцна синоќа направил…

Дeдo co шипka гo прeтeпaл внyкoт и…

Почина 6-годишното момче кое беше претепано со…