Aпасиев: Албанија лансираше сателит у вселената, а ние…

t

Албанија лансираше сателит у вселената. Северџанистан се мачи да лансира топла вода у студентски домови. #ХареРама

Фејсбук статус на професорот и претседател на Левица, Димитар Апасиев

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рано утрово земјотрес ја погоди Хрватска

Ноќеска во 2 часот и 3 минути…

Продолжува судењето за пожарот во модуларната болница…

За денеска во Основниот суд во Тетово…

Денеска македонско-бугарски бизнис форум „До една милијарда…

Под покровителство на министрите за надворешни работи…

Добро утро со Инфомакс: Додека го вардиме…

На денешен ден, 7 декември, во 1993…

Денеска се празнува Светата великомаченичка Екатерина

Ќерка на царот Конста. По смртта на…