Aпасиев: Албанија лансираше сателит у вселената, а ние…

t

Албанија лансираше сателит у вселената. Северџанистан се мачи да лансира топла вода у студентски домови. #ХареРама

Фејсбук статус на професорот и претседател на Левица, Димитар Апасиев

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА ВЛЕЗЕ ВО МУЗЕЈОТ…

Локалните медиуми пишуваат дека пред музејот има…

УХМР издаде метео предупредување: Невреме во Македонија!

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…

Битиќи: Да ја сфатиме потребата од преквалификација,…

Тие што сметаат дека нашата држава дава…

Министерот за правда чека амин од амбасадите:…

Поддршка имаме и сите се на став…

Џачка: Имаше спорадични случаи на бугарска асимилација…

Реална е можноста Албанија и Република Македонија…