Tатјана Стојановска направи корекција на усните

t

Телевизиската презентерка и поранешна Мис на Македонија, Татјана Стојановска важи за една од најубавите дами кај нас. Покрај природната убавина, Татјана постојано се грижи за својот физички изглед и секогаш е соодветно облечена за пригодата на која присуствува.

Иако со години беше препознатлива по својата црна и долга коса, таа неодамна се одлучи за малку посветла боја на косата. Но, тоа не е единствената промена која ја направи Татјана на себе. Презентерката сподели дека нанела трајна шминка на усните, козметичка техника која е многу популарна меѓу жените.
Па, како ви се допаѓа новиот изглед на Татјана Стојановска?

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Какво ќе биде времето до петок?

Под влијание на влажна и нестабилна воздушна…

Аргентина е пред банкрот

Статистичката рејтинг агенција Фич го намали рејтингот…

ИНТЕР НАЈДЕ ЗАМЕНА ЗА ЛУКАКУ: Во Милано…

Интер е заинтересиран и за Роберто Фирмино.…

(Видео) Груевски да не излезеше од Македонија…

Мирка Велиновска вечерва во вонредната епизода на…

Велс ги расплака Хрватите буквално во –…

Фудбалерите на Хрватска одиграа само нерешено на…