Роналдо би можел да му се придружи…

Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо би…

(Видео) Аплаузи од навивачите за Алисоки: Валарино…

Македонија има предност од 0-1 на гостувањето кај Гибралтар. Енис…

(Видео) Алисоки “му се пушти” на Жота:…

Репрезентациите на Португалија и Македонија се надигруваа…