(Видео) Фудбалски судија со лакт удри фудбалер…

Премиерлигашите Ливерпул и Арсенал приредија вистински фудбалски…

Ливерпул го прегази Манчестер Јунајтед со 7:0

Ливерпул вечерва го декласира Манчестер јунајтед со…

Трансфер бомба: Елмас се сели во Ливерпул?

Од Островот доаѓаат неверојатни вести. Јирген Клоп…

Салах се разделува со Ливерпул?

Египетскиот репрезентативец, наводно, барал неделна плата од…

Поклонете се пред “кралот”: Реал Мадрид е…

Реал Мадрид е „кралот“ во Лигата на шампионите!…

(Видео) Турскиот коментатор збесна: Реал Мадрид води…

Екипата на Реал Мадрид на стартот на вториот дел…

(Видео) Оценете сами: Дали ВАР оправдано му…

Фудбалерите на Реал Мадрид беа целосно инфериорни против Ливерпул во првото…