Дневен хороскоп за понеделник (25.04.2022)

Овен Работа: Овој период ќе го означи…

(Видео) Научниците без зборови: Илјадници мpтви риби…

Шокантните снимки на кои се гледаат илјадници…

Стотици илјади риби изумрeле од студот во…

Стотици илјади одгледувани риби угинаа од термички…