Трагедија во Скопје, синот си го убил…

Полициски службеници од СВР Скопје денеска околу…

Грците шокирани: Татко се обидел да си…

Случајот што го истражуваат властите во Халкида,…

Хорор во Скопје: Татко ги силувал малолетните…

На 17.08.2023, полициски службеници од Полициската станица…

Училиште во Британија ги разгневи родителите: Им…

Директорите во училиштата во Брајтон предизвикаа гнев…

Таткото на Ѓоковиќ до тенискиот свет: Не…

На прес-конференцијата на семејството Ѓоковиќ, Ѓорѓе Ѓоковиќ…

(Видео) Дpaма во Белград: Татко пpeтепа бapaби…

Таткото на бебето е со сива качулка…