Роналдо би можел да му се придружи…

Напаѓачот на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо би…

(Видео) Прекрасен прв гол на Алиоски во…

Фенербахче во рамките од третото коло во турската Суперлига ја…

УЕФА го казни Фенербахче бидејќи навивачите скандирале…

УЕФА изрече казната за турскиот фудбалски клуб…