Tpaгедијa: Пронајден мpтов маж во двор во Гевгелија, телото прeдадено на обдykција

t

На 07.01.2022 во 23,15 часот во Полициската станица Гевгелија, од Итната медицинска помош било пријавено дека во Гевгелија во дворот од неговиот дом бил пронајден починат Т.И.(39). Од страна на лекар констатирана била смрт без траги на насилство. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Гевгелија, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија во Србија: Четири млади момчиња загинаа…

Неколку часа по полноќ на локалниот пат…

(Видео) Трагедија во Мексико: Мост се сруши…

Висечки мост се сруши додека преку него…

(Фото+видео) Трагедија во Германија, воз излета од…

Воз излета од шините во Германија -…

Трагедија во Тетово: Се удави 6 годишно…

Попладнево дошло до трагедија во Тетово, откако…

Убиен Авганистанец во Гевгелија

МВР информира дека 24-годишен авганистански државјанин бил…