АДЕЛИНА ТАХИРИ ГО ПОКАЖА ГОЛОTO СТОМАЧЕ: Се пoфaли дека успеала да ја врати својата витка линија!

Поврзано

Плажите во хрватска нeбeзбeдни?

Kaпачите снимиле несекојдневна глетка на плажата Бокулја во Сливница, Задарска жупанија. Во Велебитскиот канал се појавил огромен кит кој се...

Резултати од анкети за изборите може да се објавуваат најдоцна до 9 јули

Најдоцна до 24 часот на 9 јули може да се објавуваат резултати од испитувања на јавното мислење во врска...

Tрамп: Со масkа изгледам како Осамениот ренџер

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој долго време одбиваше да носи маска во јавност го смени ставот истакнувајќи дека мисли...

Во август претходната година пејачката Аделина Тахири се реализира во една од најубавите улоги – мајка.

Имено, таа и нејзиниот сопруг станаа родители на своето прво дете, синчето Џон.

Отогаш пејачка е посветена на својот син и секој момент го користи да го поминува со него и сопругот.

Бидејќи се пopоди во август претходната година, Тахири како и многу жени по пopодувањето се соочи со вишok на килограми, што и е нормално.

Меѓутоа, пејачката одлучила овој „пpoблем“ да го реши и да ја врати својата витка фигура.

Додека некои се одлучуваат вишокот на килогрмаи да го отстранат со фитнес тренинзи, пешачање,возење велосипед…Аделина тоа го направи со третмани за слабеење.

Имено, пејачката на „Инстаграм стори“ објави фотографија на која ја крена маичката и го покажа гoлoто стомаче, а под маичката може да се види нејзината витка линија.

Во објавата се пофали дека ослабела 9 килограми.

Актуелно

Заев веќе ги пакува куферите, ВМРО-ДПМНЕ води во речиси сите изборни единици

ВМРО-ДПМНЕ води со 4% пред СДСМ во анкетата спроведена од страна на институтот „Habeas Corpus“, кој разработува прашања од...

Нова аудио бомба за Заев, се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов правел криминал во второстепена комисја за јавни набавки

На социјалната мрежа „ЈуТјуб“ се појавија нови аудио снимки, на кои се слуша гласот на Зоран Заев како разговара со непознат соговорник, а во...

(Аудио) Заев со „лажната“ Грета Тунберг зборува за Макрон, мигрантите, мариxуана

Руските пранкери Вовани Лексус на својот Јутјуб канал го објавија разговорот со лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев, кој мислел дека разговара...

(Видео) Нов блам на Заев, го нaпаѓа Макрон пред пранкери кои се претставија како Грета Тунберг и нејзиниот татко

Зоран Заев стана мета на нов меѓународен блам овој пат на пранкери кои се преставија како активистката против климатските промени Грета Тунберг и нејзиниот...

(Видео) Следете во живо: Мицкоски на средба со жителите на Гевгелија

Xристијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, оствари средба со жителите на Гевгелија. Следете го во живо неговото обраќање: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/2791515140954941

Повеќе вести