October 1, 2020, 1:25 am

Ако ги имате во својот живот, вие сте вистински среќник: Родените во овие хороскопски знаци се најголема поддршка

Поврзано

Дневен хороскоп

ОВЕН Не се откажувате од своите идеи дури кога и колегите даваат објективни забелешки. Имате нагласена потреба за љубов и...

Дневен xopockoп за недела (27. септември 2020)

ОВЕН Работа: Пробувате да не размислувате за работа. Недела е ден за одмор. - Реклама - Љубов: Уживате во времето минато со...

Дневен хороскоп за петок (25. септември 2020)

ОВЕН Работа: Полека ги завршувате обврските за оваа недела, и се радувате на престојниот викенд. Љубов: Сте испланирале викендот да го...
- Advertisement -

Тие се вистински пријатели кои секогаш се радуваат на туѓиот успех. Ако во своето окружување имате личност родена во знакот на Близнак, Стрелец или Лав, вие сте вистински среќник, а тие се најголема поддршка во вашиот живот.

Близнаци

Тие се најголемата поддршка која можете да ја имате. Да се биде во друштво со нив значи смеа и забава и тоа постојано. Близнаците се многу весели личности кои секогаш ќе се потрудат да ви го разубават денот и да ви помогнат кога ви е тешко. Ако имате проблем, секогаш можете да им се обратите.

Стрелец

Стрелците имаат огромно срце и тоа го покажуваат. По природа се многу оптимистини и среќни личности и таквата енергија обожаваат да ја пренесуваат и на другите. Многу се горди на своите блиски и никогаш не дозволуваат нивните успеси да поминат незабележано.

Лав

Лавовите се среќни и возбудени кога можат да помогнат некому. Многу се харизматични и енергични поради тоа и ги освојуваат луѓето од прва. Секогаш имаат подготвени зборови за поддршка за вас и знаат што да направат кога не се чувствувате најдобро. Вистински ги ценат и ги поддржуваат другите.

Latest News

Прогласен кapaнтин во Мадрид

На жителите на Мадрид, кој моментално е жaриште на инфекцијата, ќе им биде зaбрането да ги нaпуштаат домовите, освен...

Заев за Каракачанов: Тој ми е пријател и тој премногу ја сака Македонија

Претседателот на Владата, Зоран Заев, во интервју за ТВ Стар, говорејќи за пpоблемот со Бугарија, рече дека вицепремиерот на Бугарија Красимир Каракачанов некогаш премногу...

Американските pазyзнавачки служби планирале да го отpyјат Асанж

Американските pазузнавачки служби планирале да го отpyјат или kиднапираат основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, пишува британскиот весник „Гардијан“. Деталите за оперaцијата ги раскажал поранешен вработен...

Внимавајте: Коpoнавирусот се пренесува и преку мобилните телефони

Мобилните телефони можат да го пренесат коронавирусот, сугерира истражување спроведена на италијанскиот универзитет „Тор Вергата“ во Рим. Истражувачите, предводени од професорот Џанлорето Д’Ало, откриле дека...

Прогласена вонpeднa состојба во Чешка

Чешката Влада прогласи вонpeдна состојба, која стапува во сила од понеделник, и воведе мерки кои вклучуваат огрaничување на собири и забрaнa за мјузикли и...

More Articles Like This