Актерката се преполови за два месеци – момчето ѝ рекло дека изгледа како балон, па драстично ослабела

  • April 30, 2019

За два месеци бујната убавица Кели Брук ослабела затоа што момчето ѝ рекло дека изгледа како балон. 39-годишната актерка редовно се наоѓа на листите на најсексипилните жени на светот, а за два месеци уапсеала да спадне за два конфекциски броја и да ослабе 7 килограми.

Кели инаку од 2015 година се забавува со францускиот манекен Џереми и вели дека тој станал многу незадоволен од нејзиниот изглед.

За Дејли Меил, Кели истакнала дека сакала да ослабе од здравствени причини, но и за да се чувствува посамоуверено.

Претходно «
Следно »