АЛЕКСАНДРА И ФИЛИП ИМААТ ТАЈНА СОБА ВО ВИЛАТА: Еве за што ја користат!

  • May 10, 2019
  • Коментари

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред два месеци се преселија во нова луксузна вила на Бежанија за која издвоија околу пола милион евра.

Имено, кумот на Пријовиќ, пејачот Ацо Пејовиќ откри дека популарниот пар во домот имат скриена соба и откри за што ја користат.

„Јас секоја вечер сум кај Филип на пивo. Ние имаме една просторија кај нив која е одалечена од се. Таму се пиe пивo, винo, се водат разни разговори, се подготвуваат песни, се преслушуваат, се шегуваме….Супер е тамо“ вели Пејовиќ за „Телеграф“.

Кога станува збор за синот Александар, синот на Прија и Филип, пејачот вели дека ги буди родителите речиси во исто време.

„Тој се уште е малечок и си има своја приказна. Еве кумот вели дека добро спие и ги буди родителите во 4, 4и15“ вели Пејовиќ.

За потсетување, Александра и Филип на почетокот на март станаа родители на нивниот син.

Претходно «
Следно »