АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ СЕ ЗАБАВУВАШЕ ДО РАНИТЕ УТРИНСКИ ЧАСОВИ : Се појави на роденден кај својот девер!

  • April 1, 2019

Пејачката Александра Пријовиќ се пopoди пред еден месец и откако стана мајка на малиот Александар таа и сопругот Филип не излегyвaaт од дома и цело време се покрај својот син.

Сепак, вчеравечер Пријовиќ по повод роденденот на братот на Филип решила да излезе и да се забавува до раните утрински часови.

Претходно «
Следно »