АНАСТАСИЈА ГИ ВООДУШЕВИ ФАНОВИТЕ:Од овој стајлинг на Анастасија Ражнатовиќ за ноќта на вештерките ќе ви испаднат очите

  • November 2, 2018
  • Коментари

Пејачката и ќерка на Цеца Ражнатовиќ решила да го испочитува американскиот празник ,,Ноќ на вештерките”, па одлучила да облече костим кој сите ги воодушеви.

Анастасија Ражнатовиќ избрала да биде лик од стриповите, па се облекла во зелен фустан и ставила црвена перика.
Фановите веднаш почнаа да го коментираат ова издание, а очигледно на сите им се допадна како изгледа младата пејачка, погледнете:

https://www.instagram.com/p/BppRKU_Hfqg/

https://www.instagram.com/p/BpnFocWFo8V/

Претходно «
Следно »