Анастасија Ражнатовиќ како да заборави дека се снима – запеа во маичка за спиење и без градник (фото)

Поврзано

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

ЗАБАВА(Видео) Неверојатна сцена: Орел грабна ајкула

Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на речиси неверојатен настан – тие виделе орел што грабнал ајкула од...

Овој месец ноември од 2018 година семејството Ражнатовиќ ќе го памети по свршувачката на Вељко кој во домот им донесе снаа.

Расположението се уште ја држи Анастасија Ражантовиќ која реши да им запее на своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

View this post on Instagram

One day baby we’ll be old 🍭

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

„Совшен пар“ беше песната која одлучи да ја запее, но она на кое и не баш посвети внимание овој пат беше нејзиниот изглед.

Имено, таа се снимаше облечена во едноставна маичка како за спиење, а под истата нема ниту градник.

Така слободна, Анастасија го извади максимумот од својот вокал, а пак оние кои погледнаа беа почестени и со нешто повеќе.

Актуелно

(Видео)Техничкиот министер за земјоделство качен на коњ вршеше проверка на шумскиот фонд

Ден со Цветан Трипуновски, во инспекција низ Огражден, проверка на шумскиот фонд и лов на потенцијална дрвосеча. https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/745665222864670/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Прилеп

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите на Прилеп. Cледете во живо: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/360493781586587/

Во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Крушево

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Крушево. Неговото обраќање во живо можете да го...

(Во живo) Христијан Мицкоски на сpeдбa со жителите на општина Кpивoгaштaни

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од општина Кривогаштани. Неговото обраќање може да го следите...

ВМРО-ДПМНЕ убедливо победува на 15 јули, Заев губи и во Муртино

ВМРО-ДПМНЕ победува на 15 јули ова го покажува најновата анкета на почитувана американска агенција за мерење на јавното мислење . Анкетите по изборни единици...

Повеќе вести