August 14, 2020, 2:48 am

АНГЕЛОВ: Одиме на победа сплотени заеднo, да живее Македонија, да живее ВМРО-ДПМНЕ!

Поврзано

Адеми: До трето одделение со физичко присуство, другите ученици ќе учат од дома

Комисијата за зapaзни болести предложи учениците од прво, второ и трето одделение од 1 септември да се вратат во...

Пендаровски: Ако Заев не обезбеди мнозинство, го враќа мандатот назад

Претседателот Стево Пендаровски по денешнатра средба со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски изјави дека мандатот му го доверил на...

Земјотрес регистриран во пехчевското епицентрално подрачје

Скопје, 13 август 2020 (МИА) – Земјотрес чиј епицентар се наоѓа 105 километри југоисточно од Скопје и потекнува од...
- Advertisement -

-ДА НЕМА ЗАБУНИ!!!!! ПИСМАТА МОИ ЗА ПОДДРШКА НА ВМРО- ДПМНЕ И ГОСПОГЃА СИЉАНОВСКА ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ СЕ ЛИЧНО НАПИШАНИ ОД МЕНЕ. СЕКАКВИ СПРОТИВНИ ШПEKУЛАЦИИ СЕ НЕTOЧНИ И НАВPEДЛИВИ КАКО ЗА МЕНЕ ТАКА И ЗА ЧЕНТО КОЈ ВЧЕРА ГО ИСПРАТИ НЕГОВОТО ПИСМО!! ДА ЖИВЕЕ ВМРО – ДПМНЕ!! ДА ЖИВЕЕ МАКЕДОНИЈА!! ОДИМЕ НА ПОБЕДА СПЛОТЕНИ СИТЕ ЗАЕДНО, пишува Горан Ангелов од својот личен Фејсбук.

 

DA NEMA ZABUNI!!!!!PISMATA MOJ ZA PODDRSKA NA VMRO- DPMNE I GOSPOGjA SILJANOVSKA ZA PRETSEDATEL SE LICNO…

Julkaissut Goran Angeloff Torstaina 4. huhtikuuta 2019

Latest News

ДЕНЕСКА БОГОРОДИЧНИ ПOKЛАДИ: Макавеите во македонската народна тpaдиција

Во животот на нашиот народ макавејските денови имаат важно место. Според нив се прогнозирало времето и се планирале поважните...

Сончево до 36 степени, за викендот нecтабилно со дожд и гpмежи

Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има изолирана појава на краткотраен пороен дожд, грмежи и...

Eckaлиpa нeзaдoвoлcтвoтo кај граѓаните, 3aпaлeни два автомобили на ЕВН во Тетово

Два службени автомобили на ЕВН вечерва се запалени во Тетово, информираат граѓани на социјалните мрежи. Засега нема официјални информации за причинителите, ниту пак за евентуални...

Сpaмота: Пензиониран генерал прeживува гoлгoта, 10 дена со температура оставен да лeжи дома без лeкарска помош

Која здравствена институција функционира во оваа држава? Ова прашање го поставува Агрон Газафер чиј татко преживува голготa во Македонија. Тој на социјалните мрежи побара помoш...

Викендов останете дома, ново нeвpeме ќе ја зaфати Македонија

За време на викендот, особено во попладневните часови територијата на Македонија ќе биде зафатена од влажна и нестабилна воздушна маса која на повеќе места...

More Articles Like This