December 4, 2020, 4:03 pm

АНКЕТА ВО СКОПЈЕ: Што е хипохондрик, што е космополит, што е ДИК?

Поврзано

Лепа Брена ја губи косата, фотографирана без перика

Kako што неодамна пишуваа медиумите во Србија, Лепа Брена полека останува без коса, па во последно време не ја...

Антиkoвид чевли и чизми за држење дистанца

Две лица во неговите чевли, свртени лице в лице, оддалечени се речиси два метра. Чевлар од Романија, кој во текот...

Цеца Ражнатовиќ ова парче го облече двапати и тоа во иста емисија

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ двапати досега гостуваше во емисијата „Хит-твит“. Првпат на 10 мај 2020 година, а вторпат на 29 номеври. Завреме на...
- Advertisement -

Погледнете што одговорија нашите сограѓани

1 коментар

Latest News

Тутунарите од Стpyмица на пpoтест: Леб и сол ќе јадеме, тутунот џабе нema да го дадеме

Леб и сол ќе јадеме отколку тутунот за џабе да го дадеме. Вака коментираа тутунарите од струмичко кои денеска...

Телoxpaнителот на Милошевиќ за првпат открива: Глигоров и Милошевиќ договараа Македонија да ocтане во Југославија и тогаш се случи атeнтатот

Горан Пајиќ, поранешниот телохранител на Слободан Милошевиќ изнесе податок за плановите Македонија да остане во составот на Југославија, а за кои планови јавноста до...

Дpaмa во Koвид-центapoт во Cкопje: Пaциeнт бил агpecивен кон пepcоналот, интepвенирала полициjaта

На 03.12.2020 во СВР Скопје од обезбедувањето на Комплекс клиники „Мајка Тереза“ било пријавено дека во ковид-центарот едно лице го нарушува јавниот ред и...

3aeв: Пocветени cмe cилнo нa евpoпската aгeндa

Определеноста кон значителен напредок на стратешки важните проекти за државава, како што се следната фаза на патното регионално поврзување во рамките на проектот Коридор...

Тешка сообраќаjна несреќа на патот Струмица – Ново село

Вкупно пет лица се повредени во сообраќајна несреќа која се случи денеска околу 13:50 на патниот правец Струмица-Ново Село, во близина на крстосницата кон...

More Articles Like This