АНТОНИО МИЛОШОСКИ ГИ ПОСЕТИ ЃОРЧЕПЕТРОВЦИ: Пратеникот на средба со граѓаните на Ѓорче Петров

  • March 29, 2019
  • Коментари

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски денеска беше во посета на Општинскиот Комитет на Ѓорче Петров.

– Одлични средби со граѓаните и срдечна атмосфера во ОК Ѓорче Петров, сплотени и спремни за работа, сите заедно, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Одлични средби со граѓаните и срдечна атмосфера во ОК Ѓорче Петров, сплотени и спремни за работа, сите заедно!

Gepostet von Antonio Miloshoski am Freitag, 29. März 2019

Претходно «
Следно »