АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ГО ЗАМЕНИ БРЕД ПИТ: Актерката е во врска со Џони Деп

  • November 30, 2016
  • Коментари

Странските медиуми пишуваат дека Анџелина Џоли, која од неодамна е во центарот на вниманието поради разводот со Бред Пит, сега е во врска со познатиот актер Бред Пит.

anxelina-i-dep1-640x336

Според гласините Анџелина нашла утеха во прегратките на актерот кој неодамна имаше тежок развод со Амбер Хард.

Медиумите пишуваат дека дури и некои од децата на Деп му се обраќале со „тато Џони“.

Анџелина Џоли и Џони Деп

Гласините за врската се појавија по тајната посета на Џони Деп.

Ни Анџелина, ниту пак Деп не ги негираа шпекулациите.

Анџелина Џоли и Џони Деп

Претходно «
Следно »