АНЏЕЛИНА ЏОЛИ КОНЕЧНО ГИ ОТКРИ: Причините поради кои се развела од холивудскиот заводник!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Многумина се прашуваат како Анџелина Џоли успева да ја одржи витата става веќе со години, а нејзината тајна е токму нејзиниот нов бизнис.

Станува збор за производ кој е додаток на исхраната и помага за губење килограми, но и дава енергија.

„Цел живот бев оптоварена да ја одржувам тежината и младоликоста поради притисокот во Холивуд. Конечно успеав да го покренам овој бизнис, во кој се вклучени само жени, а нашиот производ може да го купи секој по разумна цена“, изјавила Анџелина.

На прашањето дали сите гласини поврзани со нејзиниот развод со Бред Пит се вистинити, актерката открила:

„Врската никогаш не е црно-бела и иако постојат милион работи што јас и Бред никогаш нема да ги гледаме на ист начин, разликите во воспитувањето на децата најмногу не’ натераа да се разведеме. Неговата зависност од алкохол стана проблем и почна да губи шанси во Холивуд. Дури и беше љубоморен што не му дозволив да го промовира мојот бизнис. Сепак, тој е татко на моите деца и не сакам премногу да зборувам.“

Актерката додала дека од самиот почеток сакала бизнисот да биде само нејзин, па Бред се чувствувал отфрлен уште од првиот ден.

„Не чувствував одговорност да внимавам како тој ќе се чувствува во мојата амбиција. Тој добро знаеше колку сакав да успеам и дека го вложив сето мое срце за да направиме совршен производ.“

Актуелно

НАЈKPИТИЧНО ВО ЧАИР: Состојба по населби во Скопје

Од вкупно 89 новозaболeни од Ковид-19 на целата територија на Македонија, 35 се од подрачјето на град Скопје. Распоредено по...

(Видео) БОКИ 13 И СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА, ЗАЕВ Е КРЕАТОРОТ НА СЦЕНАРИОТО ЗА РУШЕЊЕ НА СЈО: Ако добие драконска казна има уште едно...

Скандалозни заврши зборови, вака наједноставно може да се објасни ситуацијата која денес ја затекнаа новинарите во судницата на едно од последните рочишта за случајот...

ЗАЕВ ГО СПАСУВАЛ МИЈАЛКОВ И ГО РУШЕЛ СЈО: Бојан Јовановски „бомбардираше“ во судот – како Заев „купувал“ пратеници и го вадел Мијалков од затвор

Средбата која што се случила помеѓу Зоран Заев и Јордан Камчев се случила на 02.април, а Камчев го снимал и Зоран Заев,  а за...

ВИЦЕТО БАРАЛ БОКИ 13 ДА ОСТАНЕ ВО ПРИТВОР, МАКАР И ДА УМРЕ: Заев земал милион евра за да притисне за одлука на Врховен суд?!

Јордан Камчев се исплашил од „педерот“ Боки 13, види мајката - силниот Камчев, па ми дал милион евра. Тој можеби дал, дал милион евра, можеби...

ВИДЕЛА, НЕ ВИДЕЛА, ЗАЕВ БИЛ, КАМЧЕВ БИЛ: Боки 13 ја направи Русковска пуздер во завршните зборови

Вилма Русковска се шетала како „Мечка Божана“ од медиум на медиум откако го уапсила Боки 13. Јовановски објаснуваше и едно нејзино гостување на „Канал...

Повеќе вести