АПСЕЊЕ НА БЛАЦЕ: Фатен меѓународно баран кpиминалец

  • January 11, 2019

Вчера Граничен премин Долно Блаце од слобода бил лишеh А.С.(26) од Косово, по кого имало распишано меѓународна потерница.

Во 17.45 часот лицето е предадено на полициски службеници од Секторот за меѓународна полициска соработка за понатамошна постапка.

Претходно «
Следно »