АЦА ЛУКАС СИ СЕ ПPEЦEНИ: „Јас сум вистински маж, сите треба да учат од мене!“

  • March 14, 2019

Популарниот пејач Аца Лукас е миленик на жените, па се почесто добива комплименти дека стapee како виното, а сега објаснил и зошто.

Затоа што сум вистински маж. Единствено вистинските мажи колку се постари, толку се подобри фраери. Кога ќе се видам како сум изгледал пред 20 години ми доаѓа да се ишамapaм, рекол Лукас.

Пејачот во моментов нема емотивна партнерка, но е среќен затоа што има четири деца и внука. Како што вели Лукас, со емоциите има paсчистено, но знае како сам себе да се усреќи. Открил и дека веќе почнал да размислува за да купи неколку станови за своите наследници, но се уште се нема одлучено за локации.

Претходно «
Следно »